UCC28085D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| برگه داده ها: | UCC28085D |
| توضیحات: | IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers |
| سری | - |
| توپولوژی | Push-Pull |
| بسته بندی | Tube |
| چرخه وظیفه | 49% |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | UCC28085 |
| ویژگی های کنترل | Frequency Control |
| حفاظت در برابر گسل | Current Limiting |
| جداسازی خروجی | Isolated |
| سوئیچ داخلی (ها) | No |
| ولتاژ-راه اندازی | 12.5V |
| ولتاژ-تفکیک | - |
| فرکانس سوئیچینگ | 50kHz ~ 1MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 8.3V ~ 15V |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.68 | $2.63 | $2.57 |
حداقل: 1