UC382T-3
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | UC382T-3 |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220-5 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-5 |
| شماره قسمت پایه | UC382-3 |
| ویژگی های کنترل | - |
| جریان-خروجی | 3A |
| ویژگی های حفاظت | Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 100°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 7.5V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 2.1V @ 3A |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-220-5 |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 2.5V |