UAF42AU
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Filters - Active |
| برگه داده ها: | UAF42AU |
| توضیحات: | IC FILTER 100KHZ UNIV 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Filters - Active |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع فیلتر | Universal, Continuous-Time |
| قسمت وضعیت | Active |
| سفارش فیلتر | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | UAF42 |
| ولتاژ-تامین | ±6V ~ 18V |
| تعداد فیلترها | 3 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
| فرکانس-برش یا مرکز | 100kHz |
در انبار 1535 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.19 | $18.81 | $18.43 |
حداقل: 1