UA78L05ACPKE6
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | UA78L05ACPKE6 |
| توضیحات: | PWR MGMT LINEAR REGULATOR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 49dB (120Hz) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | TO-243AA |
| ویژگی های کنترل | - |
| جریان-خروجی | 100mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 20V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 1.7V @ 40mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-89-3 |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 5V |
در انبار 3000 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.51 | $0.50 | $0.49 |
حداقل: 1