TS3L100DGVR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Analog Switches - Special Purpose |
| برگه داده ها: | TS3L100DGVR |
| توضیحات: | IC ETHERNET SWITCH QUAD 16TVSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Analog Switches - Special Purpose |
| سری | - |
| ویژگی | 10/100 Base-T |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Networking |
| -پهنای باند 3db | 350MHz |
| بسته بندی/مورد | 16-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| مدار سوئیچ | SPDT |
| شماره قسمت پایه | TS3L100 |
| تعداد کانال | 4 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-TVSOP |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 15Ohm |
| ولتاژ-تامین ، دو (V ±) | - |
| ولتاژ-تامین ، تنها (V +) | 3V ~ 3.6V |
| مدار Multiplexer/دی مالتی پلکسر | 2:1 |
در انبار 4136 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1