TRSF23243CDLR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | TRSF23243CDLR |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 3/5 48SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 250kbps |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | TRSF23243 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 500mV |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-SSOP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 3/5 |
در انبار 999 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1