TRF3702IRHC
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Modulators |
| برگه داده ها: | TRF3702IRHC |
| توضیحات: | RF MODULATOR 1.5GHZ-2.5GHZ 16QFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | RF Modulators |
| P1dB | 7dBm |
| سری | - |
| تابع | Modulator |
| بسته بندی | Tube |
| کف سر و صدا | -155dBm/Hz |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| فرکانس LO | 1.5GHz ~ 2.5GHz |
| قدرت خروجی | -2.5dBm |
| فرکانس RF | 1.5GHz ~ 2.5GHz |
| بسته بندی/مورد | 16-VQFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | 1.842GHz |
| جریان--عرضه | 170mA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1