TPS92690EVM
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | TPS92690EVM |
| توضیحات: | MODULE EVAL FOR TPS92690 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 8V ~ 19V |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 20V ~ 35V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | TPS92690 |
| جریان-خروجی/کانال | 500mA |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $50.88 | $49.86 | $48.87 |
حداقل: 1