TPS92602EVM
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | TPS92602EVM |
| توضیحات: | EVALUATION MODULE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Dimmable |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 5.86V ~ 40V |
| خروجی ها و نوع | 2, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 27.4V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | TPS92602-Q1 |
| جریان-خروجی/کانال | 250mA |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $154.72 | $151.63 | $148.59 |
حداقل: 1