TPS65050EVM-195
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| برگه داده ها: | TPS65050EVM-195 |
| توضیحات: | EVAL MODULE FOR TPS65050-195 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | DC/DC, Step Down with LDO |
| ولتاژ ورودی | 2.5V ~ 6V |
| جریان-خروجی | 600mA, 600mA, 400mA, 400mA, 200mA, 200mA |
| خروجی ها و نوع | 6, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 1.6V, 1.85V, 1.85V, 3.3V, 3.3V, 3.3V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Buck |
| مورد استفاده IC/بخش | TPS65050 |
| فرکانس سوئیچینگ | 2.25MHz |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $50.88 | $49.86 | $48.87 |
حداقل: 1