TPS61183EVM-528
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - LED Drivers |
| برگه داده ها: | TPS61183EVM-528 |
| توضیحات: | EVAL MODULE FOR TPS61183-528 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - LED Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| ولتاژ ورودی | 4.5V ~ 24V |
| خروجی ها و نوع | 6, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 38V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | TPS61183 |
| جریان-خروجی/کانال | 120mA |
در انبار 6 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $50.88 | $49.86 | $48.87 |
حداقل: 1