TPS61085TPWR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| برگه داده ها: | TPS61085TPWR |
| توضیحات: | IC REG BOOST ADJ 2A 8TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| سری | - |
| تابع | Step-Up |
| توپولوژی | Boost |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | TPS61085T |
| جریان-خروجی | 2A (Switch) |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 650kHz, 1.2MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| همزمان یکسو کننده | No |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 6V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 2.3V |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 18.5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-TSSOP |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 2.8V |
در انبار 566 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1