TPS3306-18DGKRG4
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Supervisors |
| برگه داده ها: | TPS3306-18DGKRG4 |
| توضیحات: | IC 3.3/1.8V DUAL MONITOR 8VSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Supervisors |
| نوع | Multi-Voltage Supervisor |
| تنظیم مجدد | Active Low |
| خروجی | Open Drain or Open Collector |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان بازنشانی | 70ms Minimum |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | TPS3306-18 |
| آستانه ولتاژ | 1.68V, 2.93V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-VSSOP |
| تعداد ولتاژهای تحت نظارت | 2 |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.25 | $1.23 | $1.20 |
حداقل: 1