TPS2551DRVT
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| برگه داده ها: | TPS2551DRVT |
| توضیحات: | IC PWR DIST SWITCH ADJ 6SON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Slew Rate Controlled |
| رابط | On/Off |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع ورودی | Non-Inverting |
| نوع خروجی | N-Channel |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع سوئیچ | General Purpose |
| Rds در (تایپ) | 100mOhm |
| بسته بندی/مورد | 6-WDFN Exposed Pad |
| بار ولتاژ | 2.5V ~ 6.5V |
| شماره قسمت پایه | TPS2551 |
| حفاظت در برابر گسل | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, UVLO |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | High Side |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1.1A |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-WSON (2x2) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | Not Required |
در انبار 251 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1