TPS23753APWR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Over Ethernet (PoE) Controllers |
| برگه داده ها: | TPS23753APWR |
| توضیحات: | IC POE INTERFACE SWITCH 14TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Over Ethernet (PoE) Controllers |
| نوع | Controller (PD), DC/DC |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| استانداردهای | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 13W |
| بسته بندی/مورد | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| حس کمکی | No |
| جریان--عرضه | 580µA |
| ولتاژ-تامین | 0V ~ 57V |
| سوئیچ داخلی (ها) | Both |
| تعداد کانال | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-TSSOP |
در انبار 35933 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1