TPS2206IDAP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| برگه داده ها: | TPS2206IDAP |
| توضیحات: | IC DUAL PCMCIA POWER SW 32HTSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Power Distribution Switches, Load Drivers |
| سری | - |
| ویژگی | Status Flag |
| رابط | Serial |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | - |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع سوئیچ | PCMCIA Switch |
| Rds در (تایپ) | 103mOhm |
| بسته بندی/مورد | 32-TSSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad |
| بار ولتاژ | 3.3V, 5V, 12V |
| شماره قسمت پایه | TPS2206 |
| حفاظت در برابر گسل | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| تعداد خروجی | 4 |
| پیکربندی خروجی | High Side |
| نسبت ورودی: خروجی | 3:4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 1A |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-HTSSOP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | Not Required |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1