TPD4E001DRLR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | TVS - Diodes |
| برگه داده ها: | TPD4E001DRLR |
| توضیحات: | TVS DIODE 5.5V 6SOT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | TVS - Diodes |
| نوع | Steering (Rail to Rail) |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Ethernet |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-563, SOT-666 |
| شماره قسمت پایه | TPD4E001 |
| پالس قدرت اوج | 100W |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| حفاظت از خطوط برق | Yes |
| خازن @ فرکانس | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-SOT |
| کانال های بدونجهت | 4 |
| ولتاژ-تفکیک (حداقل) | 11V |
| ولتاژ-بستن (حداکثر) @ Ipp | - |
| -مناقشه-معکوس (تایپ) | 5.5V (Max) |
| جریان پالس (10/1000μs) | - |
در انبار 222222 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1