TPA0212PWP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | TPA0212PWP |
| توضیحات: | IC AMP AB STEREO 2.6W 24HTSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class AB |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Differential Inputs, Input Multiplexer, Mute, Shutdown, Thermal Protection, Volume Control |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | TPA0212 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-HTSSOP |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 2.6W x 2 @ 3Ohm |
در انبار 68 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.68 | $2.63 | $2.57 |
حداقل: 1