TMS320F28375SPTPT
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | TMS320F28375SPTPT |
| توضیحات: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176HLQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 200MHz |
| سری | C2000™ C28x Delfino™ |
| اندازه رم | 82K x 16 |
| اندازه هسته | 32-Bit Single-Core |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | DMA, POR, PWM, WDT |
| اتصال | CANbus, EBI/EMI, I²C, McBSP, SCI, SPI, uPP, UART/USART, USB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 97 |
| هسته پردازنده | C28x |
| بسته بندی/مورد | 176-LQFP Exposed Pad |
| مبدل داده ها | A/D 20x12b; D/A 3x12b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| اندازه حافظه برنامه | 1MB (512K x 16) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 176-HLQFP (24x24) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.14V ~ 3.47V |
در انبار 58 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.42 | $20.01 | $19.61 |
حداقل: 1