TMS320DM642AGDKA6
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - DSP (Digital Signal Processors) |
| برگه داده ها: | TMS320DM642AGDKA6 |
| توضیحات: | IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Embedded - DSP (Digital Signal Processors) |
| نوع | Fixed Point |
| سری | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| رابط | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| بسته بندی | Tray |
| نرخ ساعت | 600MHz |
| RAM روی تراشه | 160kB |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| ولتاژ-I/O | 3.30V |
| بسته بندی/مورد | 548-BFBGA, FCCSPBGA |
| ولتاژ-هسته | 1.40V |
| شماره قسمت پایه | TMS320DM642 |
| حافظه غیر فرار | External |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TC) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 548-FC/CSP (23x23) |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $73.54 | $72.07 | $70.63 |
حداقل: 1