TLV61046ADBVT
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| برگه داده ها: | TLV61046ADBVT |
| توضیحات: | IC REG BOOST ADJ SOT23-6 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| سری | - |
| تابع | Step-Up |
| توپولوژی | Boost |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Adjustable |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-6 |
| جریان-خروجی | - |
| تعداد خروجی | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 1.05MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| همزمان یکسو کننده | - |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ-ورودی (Min) | 1.8V |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 28V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-6 |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 3.3V |
در انبار 7459 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1