TLV5627ID
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| برگه داده ها: | TLV5627ID |
| توضیحات: | IC DAC 8BIT V-OUT 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - Digital to Analog Converters (DAC) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Voltage - Buffered |
| قسمت وضعیت | Active |
| معماری | String DAC |
| INL/DNL (LSB) | ±0.3, ±0.03 |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان اقامت | 18µs |
| رابط داده | SPI |
| تعداد بیت | 8 |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| نوع مرجع | External |
| شماره قسمت پایه | TLV5627 |
| خروجی دیفرانسیل | No |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
| تعداد مبدل های D/A | 4 |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
در انبار 3544 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.60 | $6.47 | $6.34 |
حداقل: 1