TLV320AIC1109PBSR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - CODECs |
| برگه داده ها: | TLV320AIC1109PBSR |
| توضیحات: | IC PCM CODEC PROG 15BIT 32-TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - CODECs |
| نوع | PCM |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| سیگما دلتا | Yes |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | PCM Audio Interface |
| بسته بندی/مورد | 32-TQFP |
| شماره قسمت پایه | TLV320AIC1109 |
| وضوح (بیت) | 15 b |
| تعداد ADCs/DACs | 1 / 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 32-TQFP (5x5) |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.7V ~ 3.3V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 2.7V ~ 3.3V |
| نسبت S/N ، ADCs/DACs (db) تایپ | - |
| محدوده دینامیکی ، ADCs/DACs (db) تایپ | - |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1