TL026CPSR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules |
| برگه داده ها: | TL026CPSR |
| توضیحات: | IC AMP AGC 8SO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules |
| سری | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| کشت نرخ | - |
| نوع خروجی | Differential |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Automatic Gain Control (AGC) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| -پهنای باند 3db | 50MHz |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| شماره قسمت پایه | TL026 |
| جریان--عرضه | 22mA |
| تعداد مدارهای | 1 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SO |
| جریان-خروجی/کانال | 4mA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | ±3V ~ 8V |
در انبار 1079 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1