THS9001DBVT
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | THS9001DBVT |
| توضیحات: | IC AMP CELL 50MHZ-350MHZ SOT23-6 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 15dB |
| P1dB | 20.6dBm |
| سری | - |
| نوع RF | Cellular, CDMA, TDMA, PCS |
| فرکانس | 50MHz ~ 350MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| شکل سر و صدا | 4dB |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-6 |
| فرکانس آزمون | 350MHz |
| جریان--عرضه | 100mA |
| ولتاژ-تامین | 5V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-6 |
در انبار 400 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1