THS6212YS
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Telecom |
| برگه داده ها: | THS6212YS |
| توضیحات: | IC TELECOM INTERFACE WAFER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Telecom |
| سری | - |
| تابع | Amplifier |
| رابط | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Die |
| جریان--عرضه | 23mA |
| ولتاژ-تامین | 10V ~ 28V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | Wafer |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.57 | $1.54 | $1.51 |
حداقل: 1