THS6072CDGNR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | THS6072CDGNR |
| توضیحات: | IC RECEIVER 0/2 8MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Receiver |
| دوبلکس | - |
| سری | - |
| پروتکل | DSL |
| نرخ داده | - |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | THS6072 |
| ولتاژ-تامین | 5V ~ 15V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MSOP-PowerPad |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 0/2 |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1