THS6032IDWP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | THS6032IDWP |
| توضیحات: | IC DRIVER 2/0 20SOPWRPAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Driver |
| دوبلکس | - |
| سری | - |
| پروتکل | DSL |
| نرخ داده | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | THS6032 |
| ولتاژ-تامین | 5V ~ 16V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SO PowerPad |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 2/0 |
در انبار 189 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $15.54 | $15.23 | $14.92 |
حداقل: 1