THS1408IPFB
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - Analog to Digital Converters (ADC) |
| برگه داده ها: | THS1408IPFB |
| توضیحات: | IC ADC 14BIT PIPELINED 48TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - Analog to Digital Converters (ADC) |
| سری | - |
| ویژگی | PGA |
| بسته بندی | Tray |
| نوع ورودی | Differential |
| قسمت وضعیت | Active |
| معماری | Pipelined |
| پیکربندی | PGA-S/H-ADC |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | Parallel |
| تعداد بیت | 14 |
| بسته بندی/مورد | 48-TQFP |
| نوع مرجع | External, Internal |
| نسبت-S/ساعت: ADC | 1:1 |
| شماره قسمت پایه | THS1408 |
| تعداد ورودی | 1 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-TQFP (7x7) |
| تعداد مبدل های A/D | 1 |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 3V ~ 3.6V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 3V ~ 3.6V |
| نرخ نمونه برداری (در ثانیه) | 8M |
در انبار 301 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $37.12 | $36.38 | $35.65 |
حداقل: 1