TAS5711PHP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | TAS5711PHP |
| توضیحات: | IC AMP D DUAL/QUAD 21W 48HTQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Digital Inputs, I²C, I²S, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| بسته بندی | Tray |
| نوع خروجی | 2-Channel (Stereo, 2.1) or 4-Channel (Quad) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-PowerTQFP |
| شماره قسمت پایه | TAS5711 |
| ولتاژ-تامین | 8V ~ 26V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-HTQFP (7x7) |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 21W x 2 @ 8Ohm |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.45 | $4.36 | $4.27 |
حداقل: 1