TAS5630PHD
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | TAS5630PHD |
| توضیحات: | IC AMP D MONO/STER 600W 64HTQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | PurePath™ HD |
| ویژگی | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| بسته بندی | Tray |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 64-TQFP Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | TAS5630 |
| ولتاژ-تامین | 25V ~ 52.5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-HTQFP (14x14) |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 600W x 1 @ 2Ohm; 300W x 2 @ 4Ohm |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.50 | $17.15 | $16.81 |
حداقل: 1