TAS5342LDDVG4
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | TAS5342LDDVG4 |
| توضیحات: | IC AMP D MONO/STER 200W 44HTSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | PurePath Digital™ |
| ویژگی | Digital PWM Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| قسمت وضعیت | Not For New Designs |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 44-TSSOP (0.244", 6.20mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | TAS5342L |
| ولتاژ-تامین | 10.8V ~ 13.2V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 44-HTSSOP |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 200W x 1 @ 2Ohm; 100W x 2 @ 4Ohm |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.28 | $8.11 | $7.95 |
حداقل: 1