SN75C1168NS
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | SN75C1168NS |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16SO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | - |
| نرخ داده | 10Mbps |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 60mV |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SO |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 2/2 |
در انبار 978 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.18 | $2.14 | $2.09 |
حداقل: 1