SN74LVC1G3157DBVR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| برگه داده ها: | SN74LVC1G3157DBVR |
| توضیحات: | IC SWITCH SPDT SOT23-6 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| سری | - |
| تداخل | -54dB @ 10MHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| -پهنای باند 3db | 340MHz |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-6 |
| مدار سوئیچ | SPDT |
| شماره قسمت پایه | SN74LVC1G3157 |
| تزریق شارژ | 7pC |
| تعداد مدارهای | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-6 |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 15Ohm |
| ولتاژ-تامین ، دو (V ±) | - |
| سوئیچ زمان (تن ، Toff) (حداکثر) | 5.7ns, 3.8ns |
| ولتاژ-تامین ، تنها (V +) | 1.65V ~ 5.5V |
| جریان نشت (است (خاموش)) (حداکثر) | 1µA |
| مدار Multiplexer/دی مالتی پلکسر | 2:1 |
| کانال به کانال تطبیق (ΔRon) | 100mOhm |
| کانال خازن (CS (خاموش), CD (off)) | 5.2pF |
در انبار 46823 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1