SN74LVC16244ADGGR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | SN74LVC16244ADGGR |
| توضیحات: | IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers |
| سری | 74LVC |
| بسته بندی | Cut Tape (CT) |
| نوع ورودی | - |
| نوع منطق | Buffer, Non-Inverting |
| نوع خروجی | 3-State |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74LVC16244 |
| ولتاژ-تامین | 1.65V ~ 3.6V |
| تعداد عناصر | 4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-TSSOP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 24mA, 24mA |
| تعداد بیت در هر عنصر | 4 |
در انبار 7749 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.35 | $1.32 | $1.30 |
حداقل: 1