SN74LS31D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Specialty Logic |
| برگه داده ها: | SN74LS31D |
| توضیحات: | IC HEX DELAY ELEMENT 16-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Specialty Logic |
| سری | 74LS |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | Delay Element |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد بیت | 6 |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| شماره قسمت پایه | 74LS31 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
در انبار 600 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.26 | $1.23 | $1.21 |
حداقل: 1