SN74LS169BD
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Counters, Dividers |
| برگه داده ها: | SN74LS169BD |
| توضیحات: | IC SYNC UP/DWN BIN COUNTR 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Counters, Dividers |
| تنظیم مجدد | - |
| سری | 74LS |
| زمان | Synchronous |
| جهت | Up, Down |
| بسته بندی | Tube |
| تعداد دفعات مشاهده | 25MHz |
| نوع منطق | Binary Counter |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع ماشه | Positive Edge |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74LS169 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| تعداد عناصر | 1 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
| تعداد بیت در هر عنصر | 4 |
در انبار 65 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.25 | $1.23 | $1.20 |
حداقل: 1