SN74LS157N
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| برگه داده ها: | SN74LS157N |
| توضیحات: | IC QUAD 2-1 DATA SEL/MUX 16-DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| نوع | Multiplexer |
| سری | 74LS |
| مدار | 4 x 2:1 |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | 74LS157 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| مدارهای مستقل | 1 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Single Supply |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-PDIP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 400µA, 8mA |
در انبار 228 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.79 | $0.77 | $0.76 |
حداقل: 1