SN74CBTD3384DBQR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| برگه داده ها: | SN74CBTD3384DBQR |
| توضیحات: | IC 10-BIT FET BUS SW 24QSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| نوع | Bus Switch |
| سری | 74CBTD |
| مدار | 5 x 1:1 |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74CBTD3384 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| مدارهای مستقل | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Single Supply |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SSOP/QSOP |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 2213 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1