SN74CB3T3384DW
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| برگه داده ها: | SN74CB3T3384DW |
| توضیحات: | IC SWITCH BUS-EXCH 10BIT 24-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Signal Switches, Multiplexers, Decoders |
| نوع | Bus Switch |
| سری | 74CB |
| مدار | 5 x 1:1 |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74CB3T3384 |
| ولتاژ-تامین | 2.3V ~ 3.6V |
| مدارهای مستقل | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Single Supply |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SOIC |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.24 | $1.22 | $1.19 |
حداقل: 1