SN74AXCH8T245RHLR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Translators, Level Shifters |
| برگه داده ها: | SN74AXCH8T245RHLR |
| توضیحات: | LOGIC GATES AND INVERTERS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Translators, Level Shifters |
| سری | * |
| ویژگی | - |
| نرخ داده | 380Mbps |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Tri-State, Non-Inverted |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Bidirectional |
| سیگنال ورودی | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| سیگنال خروجی | - |
| بسته بندی/مورد | 24-VFQFN Exposed Pad |
| ولتاژ-VCCA | 0.65V ~ 3.6V |
| ولتاژ-VCCB | 0.65V ~ 3.6V |
| نوع مترجم | Voltage Level |
| تعداد مدارهای | 1 |
| کانال در هر مدار | 8 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-VQFN (5.5x3.5) |
در انبار 2921 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1