SN74AUP2G06DSFR
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Gates and Inverters |
| برگه داده ها: | SN74AUP2G06DSFR |
| توضیحات: | IC INVERTER OD 2CH 2-INP 6SON |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Gates and Inverters |
| سری | 74AUP |
| ویژگی | Open Drain |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع منطق | Inverter |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 6-XFDFN |
| شماره قسمت پایه | 74AUP2G06 |
| تعداد ورودی | 2 |
| ولتاژ-تامین | 0.8V ~ 3.6V |
| سطح منطق--کم | 0.7V ~ 0.9V |
| سطح منطق--بالا | 1.6V ~ 2V |
| تعداد مدارهای | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 6-SON (1x1) |
| جریان (حداکثر) | 500nA |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 4mA, 4mA |
| حداکثر انتشار تاخیر @ V ، حداکثر CL | 10.5ns @ 3.3V, 30pF |
در انبار 4535 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1