SN74AHC373PW
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Latches |
| برگه داده ها: | SN74AHC373PW |
| توضیحات: | IC OCTAL TRANSP D LATCH 20-TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Latches |
| سری | 74AHC |
| مدار | 8:8 |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | D-Type Transparent Latch |
| نوع خروجی | Tri-State |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 74AHC373 |
| ولتاژ-تامین | 2V ~ 5.5V |
| مدارهای مستقل | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-TSSOP |
| تاخیر زمان انتشار | 1ns |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | 8mA, 8mA |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.22 | $0.22 | $0.21 |
حداقل: 1