SN74ACT7808-30FN
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - FIFOs Memory |
| برگه داده ها: | SN74ACT7808-30FN |
| توضیحات: | IC ASYNC FIFO MEM 2048X9 44-PLCC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - FIFOs Memory |
| سری | 74ACT |
| تابع | Asynchronous |
| نرخ داده | 33.3MHz |
| بسته بندی | Tube |
| زمان دسترسی | 20ns |
| اندازه حافظه | 18K (2K x 9) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پشتیبانی FWFT | No |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع انبساط | Depth, Width |
| بسته بندی/مورد | 44-LCC (J-Lead) |
| جهت اتوبوس | Uni-Directional |
| شماره قسمت پایه | 74ACT7808 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| قابلیت انتقال مجدد | No |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 400µA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 44-PLCC (16.58x16.58) |
| پشتیبانی از پرچم های قابل برنامه ریزی | Yes |
در انبار 76 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1