SN74ACT2235-40PAG
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - FIFOs Memory |
| برگه داده ها: | SN74ACT2235-40PAG |
| توضیحات: | IC ASYNC BI-DIR FIFO MEM 64-TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - FIFOs Memory |
| سری | 74ACT |
| تابع | Asynchronous |
| نرخ داده | 25MHz |
| بسته بندی | Tray |
| زمان دسترسی | 35ns |
| اندازه حافظه | 18K (1K x 9 x 2) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| پشتیبانی FWFT | No |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع انبساط | - |
| بسته بندی/مورد | 64-TQFP |
| جهت اتوبوس | Bi-Directional |
| شماره قسمت پایه | 74ACT2235 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| قابلیت انتقال مجدد | No |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 400µA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-TQFP (10x10) |
| پشتیبانی از پرچم های قابل برنامه ریزی | Yes |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1