SN74ABT8543DL
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Specialty Logic |
| برگه داده ها: | SN74ABT8543DL |
| توضیحات: | IC SCAN TEST DEV/TXRX 28-SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Logic - Specialty Logic |
| سری | 74ABT |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | Scan Test Device with Registered Bus Transceiver |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد بیت | 8 |
| بسته بندی/مورد | 28-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| ولتاژ تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| شماره قسمت پایه | 74ABT8543 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-SSOP |
در انبار 188 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.96 | $13.68 | $13.41 |
حداقل: 1