SN65LVDM179DGK
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | SN65LVDM179DGK |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8VSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | LVDS |
| نرخ داده | 100Mbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | SN65LVDM179 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-VSSOP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 1/1 |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.06 | $3.98 | $3.90 |
حداقل: 1