SN65LBC174AMDWREP
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | SN65LBC174AMDWREP |
| توضیحات: | IC DRIVER 4/0 20SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Driver |
| دوبلکس | - |
| سری | - |
| پروتکل | RS422, RS485 |
| نرخ داده | 30Mbps |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | 65LBC174 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| گیرنده هیسترزیس | 40mV |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SOIC |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 4/0 |
در انبار 739 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1