SN65HVD77D
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | SN65HVD77D |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS422, RS485 |
| نرخ داده | 50Mbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| گیرنده هیسترزیس | 70mV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 1/1 |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.61 | $3.54 | $3.47 |
حداقل: 1