SN65HVD1786P
| سازندگان: | NA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | SN65HVD1786P |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | NA |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Half |
| سری | - |
| پروتکل | RS422, RS485 |
| نرخ داده | 1Mbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | SN65HVD1786 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| گیرنده هیسترزیس | 50mV |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-PDIP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 1/1 |
در انبار 1180 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.57 | $4.48 | $4.39 |
حداقل: 1